Zobrazit Váš nákupní košík.

O nás

Naší první metou je zboření mýtů o arabských parfémech. Stále přetrvávají pověry o tom, jak jsou Arabské parfémy těžké, nedýchatelné a nevábně vonící. V lepším případě jsou prý vhodné pouze na zimu a pro starší dámu. Opak je pravdou.

Nabízíme parfémy pro každého. Vůně lehké, podobné těm evropským, jen bez chemických ocásků, od něžné jemné květinky a ovocenky, pižmové čisťulky, vůně vzácných dřev a koření až po oudové omamné vůně, pro náročné. Nabízíme parfémy, které s Vámi budou celý den, nezmizí po hodince někam do nenávratna.
Máme parfémy drahé a luxusní, ale také běžný sortiment pro ty, kteří mají hluboko do kapsy, malý kabelkový parfém pořídíte již od 130kč.
.

Soustředit se také chceme na poskytované služby. Nabízíme širokou paletu poštovného,
aby si každý mohl vybrat dle svých priorit, včetně osobního vyzvednutí. Věříme, že oceníte věrnostní systém, ve kterém se bude objevovat spousta akcí, uvidíte sami, že věrnost se u nás vyplácí. Připravujeme nový systém, výběru arabských parfémů, ve kterém si bude umět vybrat opravdu každý a nikdy se nesplete. Nechte se překvapit. Byli by jsme rádi, kdyby jste se podíleli na tvorbě sortimentu. V dohledné době naleznete na našich stránkách také tužebník. Napište nám, jaký sortiment by jste u nás rádi viděli, věřte, že my budeme rádi nabízet právě to, po čem vy toužíte.
.